İleti Yönetim Sistemi Kayıt Formu

Reklam, Promosyon, Tanıtım ve Kampanya

Süreçlerine İlişkin Kayıt Politikası

 

www.neopsikolog.com tarafından internet sitesi üzerinden yürütülen reklam, promosyon, tanıtım ve kampanya faaliyetleri ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmek isteriz.

Bir web platformu olan www.neopsikolog.com’dan hizmet alabilmek için üyelik şartı bulunmaktadır. Dolayısıyla platformumuzda üyelik bir hizmet koşulu olarak sunulmaktadır.

www.neopsikolog.com web sitesine üye olduğunuz takdirde İleti Yönetim Sistemi, Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Rıza Metni ve Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni kapsamında aksini beyan etmedikçe, üyelik aşamasından sonra www.neopsikolog.com tarafından, tarafınıza yapılacak olan reklam, promosyon, tanıtım ve kampanyalardan üyelik aşamasında sisteme kaydetmiş olduğunuz cep telefonu ve/veya mail adresi ile haberdar olmak istediğinizi beyan etmiş sayılırsınız. Reklam, promosyon, tanıtım ve kampanyalardan SMS, arama, yada e-mail yolu ile haberdar olmamak için ileti Yönetim Sistemi Kanun’u kapsamında hakkınız bulunmaktadır. Bu süreci durdurmak yada üyelikten ayrılmak için www.neopsikolog.com web sitesinde bulunan iletişim araçlarını kullanabilirsiniz. Talebiniz www.neopsikolog.com’a ulaştıktan en geç 72 saat içerisinde talep etmiş olduğunuz süreç durdurulmuş olacaktır.